• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Fantastik Kütüphane

 

Planet 51 Xbox Screenshot

Yapımcı:Pyro Studios
Dağıtımcı:Sega
Türü:Yarış

Çıkış Tarihi:

Oyun Nintendo DS, Wii, Playstation3, X Box 360 versiyonlarında piyasaya çıkmıştır.

Web Sitesi: http://www.sega.co.uk/planet51/

Sega, iş ortaklığına giriştiği Pyro Studios’un Planet 51 oyununu geliştirdiğini duyurdu. Animasyon filmi Planet 51 için hazırlanan yapım, Nintendo DS, Wii, Playstation3, X Box 360 versiyonlarında piyasaya çıkmıştır. Oyunu Commandos Serisi ile hepimizin gönlünde taht kuran Pyro Studios, PC, Xbox 360, Wii, PS3 ve NDS platformları için geliştiriyor. Film ve oyun Planet 51 ismindeki gezegene ilk olarak ayak bastığını sanan Charles “Chuck” Baker adlı astronotun başından geçen olayları konu alıyor.

Aral İthalat'ın Planet 51 Oyunu ile ilgili Basın Duyurusu:

SEGA, PYRO STUDIOS İLE İŞBİRLİĞİNE GİDİYOR...

Planet 51′in ufak yeşil insanları, filmin video oyunuyla sanal hayatlarına başlıyorlar. LONDRA & SAN FRANCISCO (02 Mart 2009) — SEGA Europe, Ltd., SEGA of America, Inc., ve merkezi Madrid’de bulunan Pyro Studios yıl sonunda vizyona girecek olan animasyon filmi Planet 51′in video oyunu üzerinde çalışmak için işbirliğine gittiklerini duyurdular. Planet 51, PC ve PLAYSTATION3 bilgisayar eğlence sistemlerinde kış aylarında piyasada olacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Planet 51, Shrek ve Shrek 2′nin yazarlarından yepyeni bir komedi animasyonu, uzayda geçen bu hikaye Amerikalı bir astronot olan Captain Charles “Chuck” Baker’ın Planet 51′e iniş yapmasını ve oraya ayak basa ilk insan olduğunu sanmasıyla başlıyor. Ancak şaşırarak fark ediyor ki gezegende 1950′nin Amerikasını çağrıştıran ortamlarda mutlu mesut yaşayan ufak, yeşil insanlar mevcut ve bu insanlar tek korkusu uzaylı işgalcilerin gezegenlerini istila etmeye kalkışması… Chuck gibi işgalcilerin! Chuck, yardımcı robotu Rover ve yeni arkadaşı Lem’in yardımlarıyla Planet 51′in göz alıcı ama bir o kadar da vahşi ortamlarında yolunu bulmaya ve Planet 51 Uzaylı İşgalciler Uzay Müzesi’nde sergilenmekten kurtulmaya çalışacak.

Planet 51 20 Kasım 2009′da Sony Pictures tarafından Amerika’da, bağımsız distribütörler tarafından da diğer ülkelerde vizyona sunulacak.

“SEGA’yı yanımızda görmekten büyük mutluluk duyuyoruz,” diye yorumluyor Pyro Studios ve Ilion Animation Studios CEO’su Ignacio Perez Dolset. “Pyro daima yüksek kaliteli oyunlar üretmek için çabalamaktadır, dünya çapında dağıtım için doğru ortağı bulmuş olmaktan çok memnunuz. Sega’nın video oyun endüstrisindeki uzmanlığı ile oyunun kalitesi birlikte düşünüldüğünde Planet 51′in Şükran Günü’nün en büyük hiti olacağını söyleyebilirim”.

“SEGA olarak Pyro Studios ile ortaklık bizi oldukça heyecanlandırıyor,” diyor SEGA Europe CEO ve Başkanı Mike Hayes. “Tüm tüketicilere uygun oyunlar sunmak için devamlı bir çaba halindeyiz ve bu proje de eğlence endüstrisinde daha geniş kitlelere ulaşmamıza araç olacak”.

Planet 51 oyunu filmdeki bir çok karakteri oynamanıza imkan tanıyacak, görev tabanlı eğlenceli bir oyun. Oyuncular inanılmaz derecede canlı bu dünyada Planet 51′in sunduğu eğlencelerle saatlerce keyifli vakit geçirebilecekler!

 
0 Yorum - Yorum Yaz

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret120340
Fantastik Kütüphane Search
Özel Arama

 Belgarath